KAZANDIĞIMIZ GÜVENİN EN DEĞERLİ YATIRIM OLDUĞUNU HİÇ UNUTMUYORUZ.

MERHABA 2005 yılından bu yana, Emlak ve Oto kiralama departmanlarında hizmet veren işletmemiz, yıllardır sayısız aileyi ev sahibi yaparak piyasadaki güvenimizi tazelemiş bulunmaktadır.

Bodrum‘da gayrimenkul adına aradığınız geniş portföyü ve bu güveni sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Profesyonel olarak bazı yabancı kuruluşlarada hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana dürüstlük, samimilik ilkelerinden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Konutunuzu satmak istediğinizde, konutunuzu inceler ve size reel bir fiyat verebiliriz. Ayrıca konutunuz bizim web sayfalarımızda ve Avrupanın bazı emlak portallarında ücretsiz olarak yayınlanacak ve sizin isteğiniz doğrultusunda ücretsiz olarak verilen gazete ilanlarımızdada görülebilecektir. Dilediğiniz bölgenin imkanları hakkında size bilgi verebilir ve sizin bütçenize ve hayallerinize göre konut araştırması yapabiliriz.

Bodrum Yarımadasında NEWMOON adı altında gayrimenkul - emlak danışmanlığı hizmeti veren firmamız, Emlak, Konut , İşyeri , Arsa, Otel ve tüm gayrimenkul yatırımlarınız için sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Bodrum, Yalıkavak, Ortakent, Turgutreis, Torba, Bitez, Gümbet, Gümüşlük, Gündoğan, Göltürkbükü, kısacası Bodrum yarımadasında ve civarında da satılık konut, kiralık konut, satılık arsa, satılık işyeri, kiralık işyeri, proje, turistik tesis arayışlarınızda NewMoon Emlak yanınızda olacaktır.

Emlak konusunda tecrübeli ekibimizle tanışmak ve bilgi almak için sizi işletmemize bekler,başarımıza ortak olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

NEWMOON EMLAK